Yapi-marketim.com'a Hoş geldiniz

Müşteri Destek Hattı 0 (533) 014 22 54

ÖDEME SEÇENEKLERİMİZ

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi ya da kapıda ödeme yoluyla yapabilirsiniz. Kredi kartı ile alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

 

HAVALE/EFT ÖDEME SEÇENEKLERİMİZ

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz.

Siparişi takip eden maksimum 7 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

 

KAPIDA ÖDEME HİZMETİMİZ

Tercih etmeniz halinde, siparişinizin tutarını kargonuzu teslim aldığınız sırada nakit olarak ödeyebilirsiniz.


TESLİMAT BİLGİLERİ

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden ortalama 7 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden ortalama 7 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.